دوخودروی جدید کیاموتورز در ایران

اخیرا شرکت اطلس خودرو که شرکتی است که نمایندگی کیاموتورز را بر عهده دارد اخباری را منتشر نموده است که مبنی بر آن از ورود دو اتومبیل جدید کیاموتورز به ایران خبر داده است .

دو خودروی کیا سورنتو 2015 و همچنین کیا کارنز 2015 محصولات جدیدی برای بازار کشورمان به حساب می آیند که اطلس خودرو فروش علی الحساب آن ها را آغاز نموده است .

فروش علی الحساب این خودروها به صورت موعد تحویل 150 روزه همراه با حساب کردن بهره ویژه مشارکت به طور روز شمار از سوی نمایندگان مجاز خود در کل کشورمان است .

 

خودرو سورنتو ۲۰۱۵ نیز که سابقه حضور در بازار ایران را دارد، این بار با ظاهری متفاوت در بازار خودرو حضور می‌یابد.

این خودرو با ظرفیت ۷ سرنشین در کلاس SUV قرار دارد و از مزایای رقابتی آن استاندارد یورو ۶،   حجم موتور cc ۲۴۰۰ از نوع GDI و قدرت ۱۸۸ اسب بخار است.

از ویژگی‌های دیگر این خودرو می توان به سانروف پانوراما، ‌ ترمز پارک الکترونیکی، ‌ سیستم حافظه یکپارچه فرمان، انتخاب نوع رانندگی، دریچه هوا برای سرنشینان ردیف‌های عقب، ‌گرمکن‌های صندلی ردیف‌های جلو و عقب خورو  و آپشنهای بسیار متنوع دیگر را نام برد.

 

خودرو کارنز ۲۰۱۵، که پیشتر نمونه قدیمی آن در بازار ایران عرضه شده بود، این بار با تفاوت ظاهری فراوان با نسل قبلی خود، در بازار ایران حضور پیدا کرده است.

 

این خودرو با ظرفیت ۷ سرنشین در کلاس MPV قرار دارد و از حجم موتور cc ۲۰۰۰ از نوع GDI و  قدرت ١٦٦ اسب بخار برخوردار است.

از ویژگی‌های دیگر این خودرو می توان به سانروف پانوراما، ‌ ترمز پارک الکترونیکی، ‌سیستم کنترل پایداری، ‌ سیستم کنترل ایستایی در سربالایی، ‌ سیستم کمکی پارک هوشمند و آپشن‌های متنوع دیگر را نام برد.

قیمت تمام شده در ایران :

سورنتو 2015 معادل 226.800.000 تومان

کارنز 2015 معادل 154.750.000 تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید